O mnie

O MNIE

Marcin Wójcik, projektant nowoczesnych stron internetowych, trener programowania, który kształci młodych ludzi zainteresowanych nowymi technologiami i uczy logicznego myślenia. Konsultant ds. Obsługi Klienta w jednej z największych firm IT w Polsce. Autor bloga InternetoweStrony. Robi, to co lubi i ma z tego frajdę.

Absolwent Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania na kierunku Inżynieria Oprogramowania oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Poza pracą wyznawca zdrowego stylu życia, treningu siłowego oraz pływania. Uwielbia czytać książki z dziedziny rozwoju osobistego i biznesu, a jego celem jest przeczytanie 1000 wartościowych książek w trakcie życia. 

Marcin Wójcik

Stworzymy razem najlepszy projekt

Opowiedz mi o Twoim pomyśle na stronę internetową, a ja ją stworzę dla Ciebie.

Jak wygląda nasza współpraca

01

Jaka strona

Na tym etapie ustalamy jakie są Twoje potrzeby. Czy potrzebujesz prostą stronę o charakterze wizytówki internetowej czy stronę z dużą ilością treści.

02

Szkielet strony

Wspólnie tworzymy szkielet twojej strony. Na tym etapie projektujemy szkic strony. Przekazujesz mi informacje jak według Ciebie ma wyglądać witryna a ja te wszystkie informacje układam w całość.

03

Wygląd

W tym kroku przygotowuję szablon strony w oparciu o przekazane wcześniej informacje. Dobieram czcionkę, kolory i tworzę szkielet i przekazuję ci do akceptacji. 

04

Tworzenie

Po akceptacji szablonu i wprowadzeniu poprawek przystępuję do tworzenia strony. W tym kroku strona zostaje odpowiednio przygotowana pod urządzenia mobilne, takie jak smartfony i tablety.

05

Zawartość

Strona jest przygotowana a ja wypełniam ją treścią. Ten krok jest niezwykle ważny ze względu na to, że treści na stronie powinny zostać odpowiednio przygotowane dla wyszukiwarek internetowych.

06

Gotowy produkt

Gotową stronę zabezpieczam certyfikatem bezpieczeństwa ssl i wdrażam ją na serwer. Od tego momentu Twoja strona jest widoczna w sieci.