Portfolio

Marcin Wójcik Trener Personalny

Marcin Wójcik – Trener Personalny

Strona trenera personalnego w Rzeszowie Marcin Wójcik jest trenerem personalnym w Rzeszowie. Prowadzi treningi, które pomagają budować masę mięśniową, redukować tkankę tłuszczową i pozytywnie wpływają na zdrowie. Oprócz treningów personalnych Marcin pomaga kształtować sylwetkę, przygotowuje plany żywieniowe i udziela konsultacji.

Pensive Couple

Projekt Pensive Couple tworzyłem dla klienta, który potrzebował małego i funkcjonalnego sklepu z niewielką ilością produktów. Sklep posiada integrację z szybkimi płatnościami oraz posiada certyfikat bezpieczeństwa ssl. Kolorystyka, którą doradziłem klientowi to połączenie czerwieni, czerni i szarości.

Blondynka po południu

Nieistnieje.pl to blog o pokonywaniu barier oraz podejmowaniu trudnych decyzji. Klientka to mieszkanka Gdańska, która decyduje się zmienić swoje życie o 180 stopni i dlatego przeprowadza się do Zakopanego. Postanawia opisać swoje przeżycia na blogu. Strona jest ciekawa, zawiera mnóstwo informacji oraz piękne zdjęcia. Na życzenie klientki stworzyłem formularz kontaktowy oraz zintegrowałem system do wysyłania …

Blondynka po południu Czytaj więcej

Voxmed Szkolenia

Firma Vox Med organizuje szkolenia „szyte na miarę”, dostosowane do potrzeb zarówno kadry pedagogicznej, jak i rodziców szukających wsparcia lub innowacyjnego podejścia do wychowania. Jeśli jesteś nauczycielem, terapeutą, studentem chcącym pracować z dziećmi, rodzicem i poszukujesz ciekawych szkoleń, warsztatów i inspiracji to firma zaprasza na spotkania. Strona posiada klasyczny układ. Składa się z witryny głównej …

Voxmed Szkolenia Czytaj więcej

Masaż mobilny Krosno​

Strona internetowa klientki, która prowadzi usługi mobilnego masażu na terenie Krosna. Strona jest prosta i funkcjonalna, zawiera podstawowe informacje o rodzajach masażu, jaki klientka wykonuje. Duży obrazek w nagłówku jasno określa rodzaj działalności. Na dole strony prosta stopka z podstawowymi informacjami a jako dodatek mapa działalności z zaznaczonym obszarem.